Araç Sahiplerine Kötü Haber:LPG ve Motorine Geceyarısı Zam Geliyor

Günlerdir süren dolar kurundaki dalgalanmalar sonrası, LPG otogaz ve motorin fiyatlarında bu gece yarısından itibaren artış yaşanacağı iddiaları gündeme geldi.

Yakıt fiyatlarındaki artışa ilişkin yeni bir gelişme daha yaşandı. Döviz kuru ve petrol fiyatlarındaki yükseliş nedeniyle akaryakıt fiyatlarına bir kez daha zam yapılacağı öngörülüyor. Son dakika bilgilerine göre, LPG otogaz fiyatlarına gece yarısı zam yapılacak ve motorin fiyatları için de zam beklentileri artıyor. Araç sahipleri ve tüketiciler, artan yakıt fiyatlarından dolayı maddi zorluklar yaşamaya devam ederken, enerji sektöründeki gelişmeler yakından takip ediliyor.

Akaryakıt fiyatlarına ilişkin son dakika gelişmeleri, otomobil sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Motorin fiyatında dünkü 46 kuruşluk indirimin ardından bugün yeni bir zam haberi geldi. LPG otogaz fiyatı da gece yarısından itibaren artacak.

Akaryakıt fiyatlarına dolar kurundaki artışın yansımaları devam ediyor. LPG otogaz fiyatına yapılan yeni zamın ardından benzin fiyatları ve motorin fiyatlarına da zam geleceği belirtiliyor. Dolar TL kurundaki artışın ardından akaryakıt fiyatlarına yansıyan zam haberleri, ilk olarak LPG otogaz fiyatları için açıklandı.

Sektör kaynakları, LPG otogaz fiyatına bu gece yarısı zam olacağını belirtti. Gece yarısından itibaren LPG fiyatı 30 kuruş zamlanacak. Motorinin litre fiyatı ve benzinin litre fiyatına da zammın kapıda olduğu belirtiliyor.

PinPin
Yorum yapın