Ak Partili Milletvekili Adayı, Doktorları Siyasi Amaçları İçin Kullanmakla Suçlandı!

Tele 1 tarafından yapılan habere göre, Ak Parti Tokat Milletvekili adayı Cüneyt Aldemir, seçim çalışmaları sırasında kamu kurumlarında propaganda yapmakla suçlanıyor. Son olarak gerçekleştirdiği ziyarette ise hastane koridorlarını ve hasta odalarını seçim panolarına dönüştürdüğü iddia ediliyor.

Tokat AKP İl Başkanlığı görevinden ayrılarak milletvekili adayı olan Cüneyt Aldemir’in seçim çalışmaları sırasında, hastane koridorlarını ve hasta odalarını siyasi propaganda meydanına dönüştürdüğü iddiası Tele 1 tarafından haberleştirildi. Habere göre, sağlık personelini de hazır bekleten Aldemir’in skandal ziyareti tepkilere neden oldu.

Aldemir bu anları,Devletimizin imkanlarıyla hemşehrilerimize şifa eli olan bütün sağlık personeli arkadaşlarıma teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorumdiyerek sosyal medyada paylaştı.

Ak Parti Tokat Milletvekili adayı Cüneyt Aldemir’in bir hastane ziyareti sırasında, hastanenin yönetimi ve personeli ile bir araya geldiği ve konuşma yaptığı ortaya çıktı. Sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafta, Aldemir’in konuşması sırasında sağlık personelinin de hazır kıta beklediği görülüyor. Bu olay, birçok vatandaş tarafından eleştirildi ve hastaların ihmal edildiği iddiası ortaya atıldı.

Milletvekili olursa vay personelin haline diyerek tepki gösterdi.

2021’DE DE YAPMIŞTI

Öte yandan Cüneyt Aldemir il başkanı olduğu 2021 yılı Mayıs ayında da aynı hastanenin Acil Servisine gitmiş, sağlık çalışanları AKP İl Başkanını tek sıra hazır kıta dışarıda beklemişti.

Kaynak: TELE 1

PinPin
Yorum yapın